prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pogromcy Polski kończą przygotowania

Email Drukuj PDF

Jeszcze nie ucichły echa buntu sędziów, kiedy to około 10 procent środowiska, która to część – jak podejrzewam – mogła zostać zwerbowana w charakterze tajnych współpracowników nie tylko przez SB, ale również – przez Wojskowe Służby Informacyjne, a także przez Urząd Ochrony Państwa w ramach operacji „Temida” - zbuntowała się przeciwko rządowi, jeszcze nie ochłonęliśmy po pokazie braku koordynacji między bezpieczniackimi watahy na „manifie”, której uczestniczki deklarowały, że „każda władza” im „przeszkadza” – a więc również uważająca się za sól ziemi i „wyjątkową kastę” władza sądownicza – a już w ramach przygotowań do kolejnej kombinacji operacyjnej, stare kiejkuty, najwyraźniej zadaniowane przez Naszą Złotą Panią, zwyczajem sutenerów, wyprowadziły na ulice swoje faworyty płci obojga przy hałaśliwej aprobacie żydowskiej gazety dla Polaków, redagowanej przez pana red. Adama Michnika.

Rozbierając z uwagą skład uczestniczek manifestacji, okrzykniętej przez żydowską gazetę „międzynarodowym strajkiem kobiet” zauważamy, że obok tzw. „pożytecznych idiotek”, które komuna upatrzyła sobie na proletariat zastępczy i które naprawdę myślą, że przyczyną ich życiowych niepowodzeń są „męskie szowinistyczne świnie”, które nie tylko je oprymuja, ale też podstępnie dybią na ich „cipki”, co najmniej taki sam udział wzięły weteranki ruchu robotniczego, co to jeszcze „samego znały Stalina”, a wiedzę o świecie zdobywały na akademiach pierwszomajowych z okazji Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej. W Warszawie manifestantki urządziły „ścianę furii” przed siedzibą PiS i próbowały straszyć złowrogich uczestników politycznego zaplecza rządu czym tam która miała, formułując przy okazji rozmaite postulaty. Przelicytowała wszystkich pewna – jak powiadają - studentka, która domagała się zagwarantowania jej wszystkich praw przy gwałcie. Najwyraźniej bez gwałtu nie wyobraża sobie życia i tylko chodziło jej o to, by wszystko odbywało się praworządnie – być może pod nadzorem inspektorów ze specjalnego urzędu, który trzeba będzie chyba utworzyć, jak nie teraz, to po następnych wyborach.

Więcej…
 

Donald Tusk - pietruszka za 300 tys. Euro rocznie.

Email Drukuj PDF

Przewodniczący Rady Europejskiej, mimo określania go mianem Prezydenta UE, a może właśnie dlatego, jest jedynie dobrze płatnym organizatorem cateringu podczas spotkań szefów państw członkowskich. Nie pilnuje nawet żyrandola i dlatego bitwa o to stanowisko mogłaby wydawać się walką o pietruszkę… wartą 300 tys. Euro rocznej pensji. Charyzmatyczny polityk na tym stanowisku mógłby oczywiście wiele zdziałać (niejedno konklawe zostało zmuszone do działania odpowiednimi cateringiem), co też wyjaśnia dlaczego takich polityków się nie wybiera.

 

Donald Tusk dwa i pół roku temu postanowił dla tej pietruszki porzucić urząd premiera pogardzanego przezeń kraju nad Wisłą i sam siebie zarekomendował na prezydenta UE. Siedmioletnie bycie podnóżkiem Angeli Merkel opłaciło się z nawiązką – Tusk udowodnił swoją przydatność jako bezwolnego popychadła właścicieli Europy. Wreszcie mógł zapomnieć o polskim grajdole, a jedyne co stało się jego obowiązkiem, czyli spełnianie zachcianek kanclerz Niemiec i prezydenta Francji, wypełniał z ochotą i gorliwością. Jego atutem był oczywiście w pełni uległy rząd Ewy Kopacz, wespół z którym gotów był pogrzebać polskie górnictwo na ołtarzu dekarbonizacji Europy i upchnąć w Priwislinskim Kraju tysiące muzułmańskich rąk do pracy  (jak się okazało mało ochoczych) w odwodzie dla Niemieckich firm. Krach tej usługowej polityki nastąpił w październiku 2015 roku.

Więcej…
 

Film "Chata" w kinach od 10 marca.

Email Drukuj PDF

 

 

Więcej…
 

Zwiastuny wydarzeń marcowych

Email Drukuj PDF

Jeszcze nie ochłonęliśmy do końca z wrażenia po kombinacji operacyjnej, która miała doprowadzić do przesilenia politycznego w naszym nieszczęśliwym kraju, jeszcze nie obeschły nam łzy radości po gospodarskiej wizycie Naszej Złotej Pani w Warszawie, a tu już widać na horyzoncie kolejną kombinację operacyjną. Zanim jednak przejdę do opisywania znaków nadchodzącego czasu, chciałbym przypomnieć, że w styczniu ubiegłego roku Komisja Europejska wszczęła wobec naszego nieszczęśliwego kraju bezprecedensową procedurę sprawdzania stanu demokracji i praworządności. Jak wiadomo, procedura raz wszczęta, musi się jakoś zakończyć tym bardziej, że w lipcu ubiegłego roku Komisja Europejska dokonała eskalacji tej procedury, kierując pod adresem Polski ultimatum w postaci tak zwanych „zaleceń”. Termin wykonania przez Polskę tych zaleceń bezskutecznie upłynął 27 października i ten pretekst został wykorzystany do wyznaczenia przez Jana Klaudiusza Junckera terminu specjalnego posiedzenia Komisji Europejskiej, poświęconego ostatecznemu rozwiązaniu kwestii polskiej na 21 grudnia – co najwyraźniej było skoordynowane przez pierwszorzędnych fachowców, którzy przygotowali grudniową kombinację operacyjną w Polsce. Ale spaliła ona na panewce, więc Komisja Europejska, zamiast stanowczych decyzji, wystosowała wobec Polski coś w rodzaju chińskiego „421 poważnego ostrzeżenia” w postaci „rekomendacji”, do których rząd miał ustosunkować się w terminie 2 miesięcy. I właśnie z końcem lutego miną te dwa miesiące, więc nie jest wykluczone, że czekają nas kolejne „wydarzenia marcowe”.

Więcej…
 

Gówna w jedwabnych pończochach

Email Drukuj PDF

Dawno, dawno temu, w początkach naszej sławnej transformacji ustrojowej, ministrem przemysłu i handlu w rządzie panny Hanny Suchockiej był Wacław Niewiarowski, ten sam, którego później niezależna prokuratura oskarżyła o przyjęcie rozmaitych „korzyści majątkowych” od sosnowieckiego przedsiębiorcy Krzysztofa Porowskiego, któremu zarzucano korumpowanie również niezawisłych sędziów, między innymi Andrzeja Hurasa, podówczas wiceprezesa Sądu Okręgowego w Katowicach.

Skończyło się to oberkiem, chociaż nie do końca wesołym, bo pan Niewiarowski został wprawdzie uniewinniony, ale co z tego, skoro umarł? Znacznie lepiej powiodło się panu sędziemu Hurasowi, który przez innych niezawisłych sędziów nie tylko został uniewinniony z zarzutu korupcji, jakby wykąpał się w hyzopie, ale na otarcie łez wylanych z powodu utraty zdrowia, naruszenia godności i złamania kariery dostał od innego niezawisłego sądu 500 tys. złotych.

Więcej…
 

Modus vivendi na czas pieriedyszki

Email Drukuj PDF

Właśnie zakończyła się wizyta Naszej Złotej Pani w naszym nieszczęśliwym kraju, podczas której odbyła ona rozmowy zarówno z panem prezydentem Andrzejem Dudą, z panią premier Beatą Szydło, no i najważniejszą – z prezesem Jarosławem Kaczyńskim.

Nawiasem mówiąc, przed hotelem „Bristol”, gdzie ta rozmowa się odbywała, demonstrowała grupka tak zwanych Obywateli, którym przewodzi docent Paweł Kasprzak – prawdopodobnie ten sam, któremu jeszcze Jan Kochanowski dedykował swoją fraszkę „Na Matematyka” - co by dowodziło, że osobliwości mogą odradzać się w każdym pokoleniu. Ale mniejsza z tym całym docentem i jego kolaborantami, bo ważniejszy jest oczywiście fakt, że Nasza Złota Pani odbyła rozmowę z prezesem Kaczyńskim i że nastąpiło to w niecałe dwa miesiące po nieudanej próbie dokonania w Polsce politycznego przesilenia.

Więcej…
 


Strona 7 z 249
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 01.jpg

Sonda

Jak bardzo podoba Ci się strona PRAWICA.COM.PL
 

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Nie zobaczysz w TV

 

 

 

 

 

  

 

 

 
Read more text

Wydawnictwo Poznańskie

polecamy
Reklama

Liczba miesiąca

56% uzyskuje w Polsce pracodawca z każdej zainwestowanej w pracownika złotówki. W Europie jest to przeciętnie 20%. Oznacza to, że jesteśmy traktowani, jak dojne krowy. Poziom niewolnictwa jest wyższy tylko w Rosji (86% zysku). Praca za miskę ryżu nadal jest w Polsce normą – wynagrodzenia wystarczają wyłącznie na bieżące potrzeby. Na zachód od Odry jest jakby trochę inaczej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 02.jpg